O barszczu Sosnowskiego (nagrania lektorskie dla niewidomych)

Na tej podstronie znajdziesz nagrania lektorskie z informacjami na temat barszczu Sosnowskiego. Postanowiłem stworzyć taką możliwość, ponieważ wiem, że wiele osób z wadami wzroku korzysta z sieci i również szukają informacji na temat omawianej rośliny. Sam posiadam wadę wzroku, wprawdzie nie uniemożliwia mi ona przeglądanie sieci, ale rozumiem, jak ważny jest to zmysł. Wiem, że istnieją programy, które automatycznie czytają teksty ze stron (automatyczne czytanie przez lektora programowego), bądź odpowiednio zwiększają czcionkę na stronach internetowych dostosowując ją do potrzeb osób z wadami wzroku. Poniżej zamieszczać będę nagrania lektorskie dla tych, którzy mają potrzebę odsłuchania lektora czytającego artykuły na temat barszczu. Wszystkie nagrania lektorskie można ściągnąć na swój własny komputer lub urządzenie mobilne i odsłuchać w dowolnym momencie. Mam nadzieję, że inicjatywa ta znajdzie swoich odbiorców. Oczywiście nagrania są bezpłatne i dla każdego bez ograniczeń.

Kliknij i słuchaj:

Jak rozpoznać barszcz Sosnowskiego?

Szkodliwość

Pliki możesz bezpłatnie odsłuchać, pobrać i bez ograniczeń udostępniać innym. Umieszczone nagrania lektorskie udostępnione są dzięki uprzejmości studia Lektorski.pl. Zachęcam do korzystania z usług lektora: zapowiedzi telefoniczne, głos do reklam i filmów promocyjnych, powitania telefoniczne, reklama radiowa i telewizyjna.

Aby ściągnąć plik kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybierz "Zapisz element jako..." i w oknie wybierz miejsce w Twoim komputerze, gdzie plik ma zostać zapisany.